Vyhledávání
Zavřít
Policie hledala osmnáctiletou maminku s miminkem. Oba se našli v pořádku

Foto: Policie ČR
24. července 2020·
Policie pátrala po osmiměsíčním dítěti a jeho osmnáctileté matce, díky veřejnosti se je podařilo najít, oba jsou v pořádku. ČTK to sdělila mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.
Pátrání po dvojici vyhlásili policisté už ve čtvrtek, v pátek oznámili, že život dítěte může být v nebezpečí a zveřejnili fotografii chlapce.
“Na základě získaných poznatků se podařilo policistům osmiměsíční dítě a jeho matku vypátrat. Oba jsou v pořádku. Děkujeme všem za sdílení a pomoc při pátrání,” uvedla mluvčí odpoledne.
Související články
Nejnovější v rubrice Zprávy
1Filip Turek si kvůli nehodě najal známého advokáta. Ve hře je i jeho politická budoucnost2Jaroslav Foldyna čelí podezření z domácího násilí. Policie ho vykázala z domu3Británií otřásla smrt Ann Widdecombe. Policie potvrdila cílený útok, případ převzali protiterorističtí vyšetřovatelé4HOROSKOPY: Vodnáři, štěstí přeje odvážným. Nemusíte brzdit, situace se vyvíjí ve váš prospěch





