Další výzva pro Koukalovou! Bývalá biatlonistka bude tančit ve StarDance

Někdejší biatlonová hvězda Gabriela Koukalová, která se rozhodla ukončit sportovní kariéru, čelí další výzvě. Olympijská medailistka totiž kývla na nabídku České televize a zúčastní se desáté řady taneční soutěže StarDance. Koukalová o tom informovala na svém instagramu.

Dvojnásobná mistryně světa Koukalová bude bojovat o titul královny tanečního parketu s nováčkem ve StarDance, profesionálním tanečníkem Martinem Prágrem. “Přijala nabídku tančit v další sérii StarDance. Můj taneční partner bude Martin Prágr a co jsem si vygooglovala, tak je fakt dobrý. Těším se, co mě naučí,” informovala své fanoušky na instagramu bývalá biatlonistka.

Nedávno jsem ukončila sportovní kariéru a užívala jsem si pauzu od toho sportovního zápřahu a kolotoče. Trošku jsem se nejprve bála, že StarDance zase bude podobný dril, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem na nabídku tancování kývla. Je to pro mě další životní výzva,” uvedla Koukalová pro Českou televizi s tím, že s tancem zkušenosti nemá, ale věří, že se to naučí.