Manžel zpěvačky Pink dojal fanoušky. Dcerce k narozeninám napsal krásný vzkaz

Starší dcera zpěvačky Pink (40) a motocrossového závodníka Careyho Harta (44) Willow oslavila v úterý už deváté narozeniny. Velká událost samozřejmě rodičům neunikla a hrdý táta se při té příležitosti rozepsal o své dceři i na sociálních sítích. Jeho dojemný a upřímný vzkaz pak dojal všechny fanoušky.

U příležitosti devátých narozenin své starší dcery se Carey Hart rozhodl pro veřejné vyznání. “Moje skvělá Willow. Kde začít… Ukázala jsi mi, co je to láska dítěte. Změnila jsi můj život už když byla tvoje máma těhotná. Vždycky jsem chtěl být otcem, a děkuji ti, že sis mě vybrala,” napsal na svůj Instagram.

“Ohromuješ mě každý den, kdy kráčíš po téhle planetě. Jsi chytrá, ohleduplná, soucitná, plná energie, tělesná a občas k zešílení! Jedna z největších radostí je pro mě sledovat tě, jak každý den dospíváš se svou vlastní nezávislou osobnost,” pokračoval Hart.

“Jednou změníš svět, prcku. Nemohl bych být pyšnější a víc tě milovat. Skvěle si užij své 9. narozeniny. Děkuju mamce Pink za to, že tě tak dobře vyrobila,” zakončil hrdý otec.

Hart a Pink se vzali 7. ledna 2006. Vedle starší dcery Willow Sage spolu vychovávají ještě syna Jamesona.

Galerie