Modelka Gigi Hadid je těhotná. Se Zaynem Malikem čeká své první miminko

Světová topmodelka Gigi Hadid (25) ve čtvrtek potvrdila, že je těhotná. Spekulace do médií pronikly již před několika dny, ona ani její partner Zayn Malik se k nim ale nevyjadřovali. Ve čtvrtek je ovšem v talkshow Jimmyho Fallona potvrdila.

Topmodelka Gigi Hadid se se svým staronovým partnerem Zaynem Malikem, bývalým členem skupiny One Direction, dala opět dohromady teprve v prosinci. Nyní ovšem dvojice potvrdila, že je Hadid těhotná a podle všeho má být dokonce již v pátém měsíci.

“Samozřejmě si přejeme, abychom to mohli oznámit za našich vlastních podmínek. Ale jsme nadšení, šťastní a vděční za všechna blahopřání a podporu, které se nám dostává,” uvedla nastávající matka v pořadu The Tonight Show moderátora Jimmyho Fallona.

View this post on Instagram

❣️🍰

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Spekulace o modelčině těhotenství se do médií dostaly již před několika dny. Nejprve se k nim však dvojice nevyjadřovala. Matka Hadid ale nakonec informaci potvrdila. “Jsme šokovaní, že naše tajemství uniklo, ale samozřejmě jsme všichni nadšení,” uvedla Yolanda Hadid v holandské talkshow RTL Boulevard.

Gigi Hadid a Zayn Malik se poprvé dali dohromady v roce 2015.

Galerie