Princ George slaví 8. narozeniny. Na fotce má na sobě tričko za tři stovky a sedí na dědečkově milovaném autě

22. července 2021·Celebrity·Barbora Turková

Královská rodina (Foto: ČTK)

Princ George dnes slaví osmé narozeniny. Jeho maminka Kate Middleton se opět zhostila role fotografky a svého nejstaršího syna vyfotila. Rozesmátá fotka zahřála u srdce nejen členy královské rodiny, ale i fanoušky britské rodiny.

V osmi letech kluci řeší fotbal, učí se násobilku a milují superhrdiny. Princ Geroge není jiný, ale přesto ví, že v budoucnu možná usedne na královský trůn. Nedávno dojímal celý svět, když společně s rodiči fandil Angli na EURO 2021. Jako správný gentleman a člen královské rodiny měl na sobě oblek. Jako jeho táta. I když se mu za to na internetových diskuzích mnozí smáli, George je v rodné zemi velmi populární.

Jeho rodiče, princ William a Kate Middleton se sice snaží, aby měl co nejvíc bezstarostné dětství, pomalu ho připravují na to, co ho čeká. Zhruba před rokem mu oznámili, že se jednou možná stane králem. Je to trochu později, než bývalo v minulosti zvykem, ale je to v souladu s tím, že se Kate a William snaží, aby jejich děti měly pohodové dětství a dospívání.

View this post on Instagram

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)

Jak se George dozvěděl o tom, co ho čeká, sice není známo, ale možná to jednou světu řekne on sám. Jisté je, že rodiče udělali vše pro to, aby tato zásadní chvíle byla pečlivě vybrána a aby vše synovi citlivě vysvětlili. Dnešní oslavenec si může být jistý, že máma s tátou mu budou vždy krýt záda a učit se navíc bude od těch nejlepších.

Je již tradicí, že na každé narozeniny pořídí vévodkyně Kate fotografii svých potomků. Letos má obrázek mnohem hlubší význam. Princ sedí na Landroveru Defender, což bylo oblíbené auto prince Philipa, který letos v dubnu zemřel v nedožitých 100 letech.  Kate si ale nedávno posteskla, že děti už její focení moc nebaví. „Všichni tři mi vždycky říkají, abych už ten foťák dala pryč,“ svěřila letos finalistům fotografické soutěže Hold Still.

View this post on Instagram

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)

George má na sobě tričko, které v Británii stojí zhruba deset liber, tedy asi tři stovky. Je téměř jisté, že se vykoupí stejně rychle, jako cokoliv má na sobě rodina z běžné konfekce. Jak své narozeniny George stráví, zatím není jisté. Většinu lockdownu byl s rodiči a sourozenci, stejně jako většina lidí. V té době mu matka dokonce sama stříhala vlasy, což, jak popsala, byla pro děti hotová noční můra. Podle zdrojů z Paláce rodinku ale čeká minimálně společné pečení dortu.

Celebrity - další články