StarDance opustila Monika Bagárová. Byl to rasismus?

23. října 2018·Celebrity·Karolína Stránská

Že čeští diváci milují StarDance, o tom není pochyb. Když pak jeden z favoritů vypadne, vyvolá to často na sociálních sítích vlnu nevole. Stejně tomu bylo i v minulém díle, kdy soutěž opustila Monika Bagárová s Robinem Ondráčkem, dvojice, která byla považována za jednu z nejslibnějších. Na Facebooku se objevily komentáře, že za vyřazením je rasismus českého národa.

“Nojo, cikánka a ještě ke všemu krásná, to se bohužel v ČR nenosí. Je mi to líto, Moniko, jste nádherná bytost a to nemyslím jen fyzicky,” uvedl jeden z komentujících na sociální síti.

“Nemám slov, ze všech jste byly nej. V tancování a krásou. Nojo, hlasovali lidi, hlavně český národ, ještě že tam neužilu. Co jiného než proto, že jsi cigánka. Rasisti,” napsala uživatelka a naznačila tak, že vyřazení mladé zpěvačky bylo rasově motivováno. A co na to samotná Monika?

Ta se nedomnívá, že by důvod k vyřazení byl rasistického nádechu. “Přece jenom minule byl ve StarDance Radek Banga a ten se dostal poměrně daleko. S rasismem bych to nechtěla spojovat,” uvedla v rozhovoru pro server Extra.cz.

Celebrity - další články