O Rusku, Soukupovi, Válkové a Gottovi. Frekvence 1 odvysílá další Prezidentský Press klub

Rádio Frekvence 1 odvysílá v neděli 19. ledna od 18 hodin živě z Lán další Prezidentský Press klub. Miloš Zeman (75) v něm bude reagovat na aktuální dění v Česku i v zahraničí.

„Mluvit např. budeme o tom, jak prezident Miloš Zeman vnímá politické zemětřesení v Rusku a jestli se podle něj Vladimir Putin připravuje na budoucí předání moci, jelikož mu v roce 2024 vyprší mandát. Řeč bude také o setrvání Heleny Válkové ve funkci vládní zmocněnkyně pro lidská práva a prezidentově nominaci Stanislava Křečka na ombudsmana,“ řekl moderátor pořadu Luboš Procházka.

Ten s hlavou státu také probere, proč už s Jaromírem Soukupem nenatáčí pravidelný pořad pro televizi Barrandov nebo krok čínské Šanghaje, která oznámila pozastavení oficiálních styků s Prahou. „Hovořit budeme i o Karlu Gottovi, kterého se letos Miloš Zeman chystá in memoriam vyznamenat. Bude nás zajímat, zda se prezident chystá v průběhu roku sejít se zpěvákovou rodinou, případně i jeho nejstarší dcerou Dominikou, která se vrátila do Česka. A jestli se zúčastní vzpomínkového koncertu na Karla Gotta, který rodina připravuje,“ dodal Procházka.