Poznávací značka je hitem internetu. V zrcátku vytváří sprostý vzkaz

Občas lidem k pobavení stačí opravdu málo. Nedávno se o to postarala na první pohled zcela normální a nevinná poznávací značka jednoho automobilu. V zrcátku totiž shodou okolností vytváří pořádně peprný nápis. Sprostá značka se rychle stala hitem internetu. 

Když přijde na poznávací značky, někteří lidé zkrátka touží po naprosté originalitě. SPZ na míru ale stojí jednak peníze, a jednak pořádnou dávku kreativity. Občas se ale podaří, že člověk dostane takovou unikátní značku čistě shodou náhod.

To byl i případ majitele modrého automobilu z Austrálie. Poznávací značka X32 22A na první pohled nepůsobí žádné problémy. I když jsou sprostá slova na značkách zakázaná, tento soubor písmen a číslic žádná pravidla neporušuje.

To ale platí jen na první pohled. Stačí se na vůz podívat ve zpětném zrcátku a ostatní řidiči se najednou nestačí divit. Když se pohled zrcadlově obrátí, tvoří najednou nápis “ASS SEX”, tedy kombinaci sprostého výrazu pro pozadí a slova sex.

Foto: Reddit

Nešťastné značky si všiml náhodný kolemjdoucí, když zaparkoval na parkovišti nedaleko modrého Holdenu. Nečekaný sprostý vzkaz ho natolik pobavil, že si značku vyfotil a snímky umístil na internetové fórum Reddit. Netrvalo dlouho a snímky se staly virálem.