Božena nepřestává diváky udivovat: Bojí se výměny Kameníkové za Geislerovou

11. ledna 2021·Zábava·Lenka Skrzeczkova

Minisérie Božena/Anna Kameníková (Foto: archív Česká televize)

V neděli večer mohli diváci na České televizi vidět druhý díl minisérie Božena. Pořad se stal dokonce nejsledovanějším a zvýšil sledovanost na 1,68 milionů diváků starších 15 let. Lidé od začátku chválí herecké výkony. Bojí se ale výměny hereček u hlavního charakteru. Příští neděli totiž místo Anny Kameníkové (26), uvidíme v hlavní roli Aňu Geislerovou (44). Informoval o tom server eXtra.cz.

Seriál pojednává o životě první české spisovatelky Boženy Němcové. První díl televize odvysílala minulou neděli a divácké reakce byly ohromující. Lidem se líbí nejen samotný děj, ale také herecké výkony, které vychvalují až do nebes. Nic se nezměnilo ani včera, kdy podle serveru MediaGuru k obrazovce usedlo 1,68 milionů diváků starších 15 let.

“Jsem nadšená, příjemně překvapená hereckými výkony všech herců, moc se těším na pokračování,” napsala jedna z divaček na Facebook pod příspěvek. “Tenhle film si zaslouží nejednu filmovou cenu. Za hlavní role, za hudbu, za režii…. Moc se tento počin povedl,” uvedl další.

Kameníkovou nahradí Geislerová

Někteří ale vyjádřili své obavy ze změny herečky v hlavní roli, kterou bude od třetího dílu hrát Aňa Geislerová. “Kameníková je zatím neokoukatelná a tahle role ji sedí jako… domyslete si sami. První i druhý díl super, ale mám trochu strach, že s už ohranou Aňou Geislerovou už to tak dobrá podívaná nebude. Snad se pletu,” napsal jeden z diváků s obavami.

“A. Kameníková se těžké úlohy zhostila v tak mladém věku velmi dobře. Teď jde na scénu A. Geislerová, tak schválně,” dodala jedna z fanynek na Facebooku.

„Možná by ženy psaly jako muži, kdyby měly stejné podmínky.“ 🖋️📖 Jak se vám líbil druhý díl výpravné minisérie Božena?…

Posted by Česká televize on Sunday, January 10, 2021

 

Děj seriálu pojednává o životu nejslavnější české spisovatelky Boženy Němcové. Ta se provdala za Josefa Němce a spolu s ním se přestěhovala i do Prahy. Báře je v druhém díle 22 let a po čtvrtém porodu už nemůže rodit. Josef jí tak více uvede do společnosti, kde potkává elity české kulturní společnosti a také její srdce poprvé vzplane po skutečné lásce.

Zábava - další články