Je tady další Radiokemp! Do Hradce Králové za vámi přijede Miro Žbirka

Je tady další Radiokemp! Do Hradce Králové za vámi přijede Miro Žbirka
2. srpna 2021·Barbora Pisingerová

Pro všechny fanoušky Frekvence 1 a Mekyho Žbirky máme dobré zprávy! Ve středu 4. srpna se s námi opět můžete potkat na jednom z našich unikátních Radiokempů. Tentokrát míříme do Hradce Králové a přivezeme s sebou právě Mekyho. 

Po čtyřech úžasných zastávkách je tady už pátá. Za fanoušky pohody a dobré muziky tentokrát vyrazíme do kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové.

Už ve středu 4. srpna se můžete opět potkat s našimi šikovnými moderátory Lubkou Ponížilovou, Mírou Michálkem a Tomášem Fílou, kteří budou od 14. do 19. hodiny vysílat do éteru živě přímo z kempu. V 19 hodin pak nastoupí zlatý hřeb večera  – legendární hudebník a skladatel Miro Žbirka. 

Ideální poloha kempu Stříbrný rybník v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i akčnější alternativy.

Každý návštěvník si také může užít speciální tematický fotokoutek, ve kterém bude moci zvěčnit své vzpomínky, nebo interaktivní zábavní program pro děti na téma třídění odpadu v rámci projektu Tonda Obal na cestách. 

A vedle buřtů na ohni mohou návštěvníci zahnat hlad i skvělým občerstvením z Fresh Corneru čerpacích stanic MOL, které vám zaručeně dodá energii na celý den. K dispozici budou různé druhy čerstvě připravených baget nebo oblíbené nugátové a ovocné koblížky. Chybět nebude ani soutěž o palivové karty, za které si výherce může nakoupit pohonné hmoty nebo občerstvení na svých cestách na čerpacích stanicích MOL po celé republice.

Čerpací stanice MOL a paliva MOL EVO pohání Radiokempy Frekvence 1

Frekvence 1 je mediálním partnerem projektu Bezpečně na cestě, jehož cílem je snížit počet nehod s přímým následkem smrti a zároveň i snížit počet celkových zranění v rámci nehodovosti.

Realizace projektu je financována z prostředků Fondu zábrany škod, www.fondzabranyskod.cz.

Besip v rámci kampaně „13 min“ přiveze na místo otočný simulátor, aby si návštěvníci mohli vyzkoušet, co se děje s nimi i autem při autonehodě.

Pokud ale středeční Radiokemp z nějakého důvodu nestihnete, nezoufejte. Ještě tři další zastávky jsou totiž před námi!

🔥 Právě nejčtenější v kategorii Zábava

Doporučujeme