Lucie Bílá oslaví 50. narozeniny v O2 areně! Lístky jdou do prodeje

5. prosince 2015·Zábava·Luboš Procházka

O2 arena zažije v listopadu příštího roku další narozeninový koncert nejpopulárnější tuzemské zpěvačky! Tentokrát půjde o koncert mimořádný a výjimečný, protože oslavenkyní bude Lucie Bílá, která sfoukne na narozeninovém dortu těžko uvěřitelných 50 svíček! Půjde o vůbec první vystoupení České slavice v největší české hale. Koncert má podtitul Fifty Fifty.

„O2 arena se mi v minulosti párkrát nabízela, ale já čekala na mimořádný okamžik – a ten právě přichází. Chci své kulaté narozeniny pořádně oslavit a pozvat co nejvíce fanoušků. Ať všichni slyší, že tu jsem a rovnou říkám, že ještě nějakou dobu tu budu… Svých 50 let považuji za krásné uzavření první poloviny života a bez dlouhého zdržování hurá do druhé,” říká s úsměvem Lucie Bílá, která byla hudební akademií oceněna titulem zpěvačka dvacetiletí a svými fanoušky koncem listopadu opět zvolena jako Zlatá slavice – tentokráte už po osmnácté.

Zpěvačka, která prodala více jak 4 miliony nosičů a pyšní se zároveň 15 tituly Zpěvačka roku v anketě „TýTý“, se v příštím roce nejprve fanouškům představí v dubnu v Bratislavě při mega akci, kterou pod názvem „Showprogram“ připravuje režisér Jeffo Minařík a se zhruba půlročním odstupem pak v O2 areně. „V Bratislavě chceme připravit obrovskou neopakovatelnou show, obrovské jeviště, techniku, světla a exkluzivní hosty, v Praze naopak půjde o velkolepý hudební zážitek za doprovodu symfonického orchestru, mé kapely, pianisty Petra Maláska a velkého pěveckého sboru,“ uvádí dále Lucie Bílá.

A na co se mají fanoušci těšit? „V Bratislavě to bude pastva pro oči a v Praze pro uši i srdce, proto mají oba koncerty podtitul Fifty Fifty. Ráda bych dala každému to, co má rád a taky to, co ode mne očekává. Oba koncerty, které nesou stejný název, budou po všech stránkách výjimečné i pro mě, nikdy jsem nic podobného nachystala a už teď se na to těším jak malá holka, bude to zážitek tak velký, že mě až mrzí, že mi bude padesát jen jednou,“ dodává se smíchem Lucie Bílá. Zároveň zpěvačka intenzivně pracuje na novém albu, které by mělo vyjít v příštím roce.

Vstupenky v cenách od 490,- Kč jsou v prodeji v síti Ticketportal od pondělí 7. 12. 2015 od 8:00 hodin.

Zábava - další články