VIDEO: Dívka přijela na diskotéku na koni! Klub museli zavřít

Po internetu se rozšířila videa zachycující téměř nahou dívku, jak na koni projíždí tanečním parketem. Lidi celý incident velmi pobouřil a podali na klub mnohá oznámení o týrání zvířat. Podnik musel být nakonec uzavřen.

Je pravda, že podobné entrée se jen tak nevidí a dívka si skutečně získala spoustu pozornosti. Jen ve spodním prádle přijela na taneční parket na bílém koni. K události došlo v noci ze středy 7. března na čtvrtek 8. března na Miami Beach v USA.

Incident si ale moc fanoušků nezískal. Kůň se o chvíli později splašil a v přeplněné budově ze sebe polonahou dívku shodil. Videa z klubu se rychle rozšířila po internetu a pobouření lidé začali podepisovat petici, aby se policie událostí začala detailně zabývat. Celkem ji podepsalo přes 3 tisíce lidí.

A muži zákona si nechali říct. Podle americké policie se jedná o závažné ohrožení veřejné bezpečnosti a zároveň o akt týrání zvířat. “Nebylo to jen hloupé – bylo to nehumánní, a neodpovídá to standardům našeho města,” vyjádřil se starosta Miami Beach Dan Gelber. Klub, který měl původně v plánu si akcí získat pozornost a zvýšit zisky, nakonec musel být uzavřen.