Matka natáčela syna na kole, zachytila něco děsivého! Je to duch?

Strašidelné záběry natočila úplnou náhodou maminka Louise Lenton v Devonu v Anglii. Byla se svým synem na parkovišti, kde trénovali jízdu na kole, když se matce do záběru připletla záhadná osoba. Staré panství, ve kterém se postava nacházela, však mělo být v té době až na několik hlídačů zcela prázdné. Někteří lidé jsou přesvědčeni, že staromódně oděná postava ženy je ve skutečnosti duch.

Louise Lenton je normálně velmi skeptická vůči paranormálním jevům a na duchy ani podobné nadpřirozené postavy nevěří. Záběry, které omylem natočila, však její názor trochu přehodnotily. “Můj partner a já jsme se rozdělili, on odešel se psy na louku a já vzala našeho chlapečka na parkoviště, aby si procvičil jízdu na kole,” svěřila se britskému listu The Mirror.

Na parkovišti natočila pár záběrů svého pětiletého syna, aby si zdokumentovala, jaké už v jízdě dělá pokroky a mohla se s ním později pochlubit blízkým. Když si ale večer v posteli znovu pouštěla nahrávku, všimla si něčeho, co ji dost znepokojilo.

V prvním patře starého panství stála postava starší ženy s vlasy učesanými v drdolu, staromódních šatech a s bílými manžetami na rukávech. V matce okamžitě hrklo, protože jí došlo, že žádná taková žena nemohla logicky v budově být. “V hlavě mi proběhlo ‘Pane bože!’ a ani můj partner to nedokázal vysvětlit. Ani jeden z nás nevěděl, co to je,” popsala Louise.

Žena se dokonce rozhodla kontaktovat místní úřad. Tam jí řekli, že v té době v budově skutečně bylo jen několik hlídačů. “Rozhodně to nevypadá jako sekuriťák, z toho, co rozeznám. Outfit, který má žena na sobě, vypadá, že má bílé manžety a vypadá jako z viktoriánského období,” soudí žena. “Hrozně ráda bych věděla, kdo nebo co to je,” uzavírá matka.

Někteří lidé na internetu s matkou souhlasí a podivná postava jim nahání husí kůži. Mnozí ženu považují za ducha z viktoriánské éry. Co si myslíte vy?