Žena se provdala za svého psa! Je to prý jediný muž, který ji nikdy neopustí

Někteří lidé v životě příliš štěstí v lásce neměli. Právě takový osud potkal ženu jménem Elizabeth Hoad, která se rozhodla vyřešit svůj problém dost svérázně. Vdala se totiž za jediného muže, který ji nikdy nezklamal - svého psa. 

Elizabeth Hoad vypadá na první pohled jako zcela normální mladá žena. Jenže zatímco ostatní se vdávají a zakládají rodiny, ona na svou spřízněnou duši stále čeká. Ačkoli je v moderní době poznávání nových lidí snazší, než kdy dřív, Elizabeth již ztratila naději.

Po 221 rande a čtyřech zrušených zasnoubeních dospěla k závěru, že bude nejlepší, když se provdá za svého zlatého retrívra.

“Bylo to, jako by to byl osud. On zachránil mě a já zachránila jeho. Byla jsem na dně, než jsem si ho pořídila. Měla jsem odbornici na psí chování, když jsem si ho poprvé přivezla, a ona mi řekla, že mě (Logan) zachrání,” uvedla žena v britské anní show This Morning. Zlatého retrávra Logana si Elizabeth opatřila z útulku pro opuštěné psy a od té doby jsou nerozluční.

Zdroj: reprofoto ITV

“Musí to být ve mně. Nevím, řeknu vám, co si myslím… Starší muži chtějí mladé ženy a mladí muži chtějí starší ženy,” svěřila se chovatelka. Nápad provdat se za Logana prý vzešel ze strany přátel. “Mám asi 10 dalších kamarádek, chodíme hodně na túry se psy a jedna z nich se mě zeptala, proč se za něj prostě neprovdám,” vzpomínala Elizabeth. A žena si řekla, proč vlastně ne.

Obřad se konal přímo ve vysílání. “Celým svým tělem ti slibuji, že tě budu brát denně na procházky, a všechny psí dobroty co mám v kredenci ti dám, a budu se s tebou mazlit na gauči,” slíbila chovatelka svému ženichovi.

Zdroj: reprofoto ITV