Bokovky sluší! Štíhlým tělům!

Chodím po městě a mám pocit, že bokovky vládnou. O tento módní hit se v minulosti postarala popová královna Madonna. S její postavičkou je to úplně v pohodě.

Tento typ kalhot se totiž vyloženě hodí pro štíhlejší postavy s plochým bříškem.  Opravdu není moc sexy, pokud je máme přiškrcené v pase a všude okolo je nás ještě spousta. Mám je samozřejmě také, takže už budou ležet bohužel ve skříni:)

Jo, a ještě bacha na tanga, pokud je rády nosíte. Jestliže se totiž ohnete a vylezou Vám,  je to jeden z největších módních hříchů, tak na to myslete. Jinak pořád letí a jsou in, a to i u mužů, abych nezapomněla:)

Tak tedy bokovky a tanga? Pojďme do nich

Vaše Vlaďka

Zdravim, jak muzu nosit bokovky kdyz mi pasovky krasne zapadnou mezi speky? At je nosi SOUDNE mlade divky. Fajn vikend.

BOKOVKY totalne sexy to ja muzu a jeste do nich nejakou holku tak to nema chybu Milos z Belova

BOKOVKY NOSIM OD DOBY, KDY ME MA NACTILETA DCERKA TYNKA NARKLA,ZE SE OBLEKAM JAKO "DUCHODKYNE" PRI ME PROFESI UCITELKY MS TO MA NEVYHODY,NEBOT PRI ZAVAZOVANI TKANICEK SE DETI ZA MYM POZADI OBDIVUHODNE BAVI O KRASE MYCH "COUHAJICICH" KALHOTEK. JSEM IN, ALE ZDRAVE NEE!

KDO MA POSLOUCHAT BLBOST,ZE BOKOVKY NEJSOU PRO SILNE!JSEM NAVRHARKA.SILNEJSI DAMY,DOBRE STRIZENE CERNE BOKOVKY VAS PROTAHNOU,KUPTE V KVAL.OBCHODE NEBO USIJTE!