Oblíbený alkohol o ženě prozradí, co od ní muži mohou očekávat. Který je ten váš?

5. prosince 2016·Večer·Redakce
Ženy se čas od času rády uvolní u sklenky alkoholu stejně jako muži. Podle toho, co rády pijí, se ovšem dá vysledovat i jejich povaha a to, co od nich můžete v budoucnu očekávat.

Šampaňské

U tak trochu snobského pití se dá předpokládat i chování těch, co jej vyznávají. Rádi bývají středobodem pozornosti a dávají okatě najevo, že mají styl. Ženy holdující šampaňskému rády flirtují, ale neznamená to, že je jednoduché je získat. Na to musíte hodně oslnit. 

Gin s tonikem

Barmani rádi vykládají, že gin s tonikem je pití pro věčné svatební družičky. Rády by flirtovaly s kýmkoliv, protože by už rády našly toho pravého, ale chybí jim sebevědomí.

PSALI JSME: Nechte si nalít podle horoskopu. Který alkohol se hodí právě k vašemu znamení?

Červené víno

To ženy pijící červené víno, sebevědomím přímo oplývají. Dobře znají svou cenu a neztrácejí čas jen tak s kdekým. Pro ně musí mít muž charisma a styl. Na druhou stranu mohou působit až tak sebevědomě, že to dost mužů odradí.

Bílé víno

Zatímco červené víno vyznávají úspěšné dámy, bílé zkoušejí zpravidla velmi mladé ženy, které si ještě nejsou zcela jisté, kolik toho při pití snesou. Stále se ještě hledají a pokukují po dobré partii, nemají problém dát se s mužem do řeči. 

Whisky

Tohle pití není pro nováčky. V oblibě ho mají zkušenější dámy nebo ty spíše intelektuálně založené. Většinou jen zpovzdálí pozorují a komentují věci, jen když je to podle nich třeba. Mají své zásady a jsou cílevědomé, snaží se v životě něco dokázat a většinou se jim to podaří. Pro muže rozhodně nejsou snadnou kořistí.

Tequila

Ač se to tak třeba nezdá, tak ženy objednávající si tequillu jsou nenapravitelné romantičky. Vyžívají se v dramatických vztazích a pokud kolem nich není dost rušno, tak tak nějaké drama samy vyvolají. Jsou tochu komplikovanější povahy a málokdo se v nich vyzná. 

Míchané koktejly

Míchané drinky jsou pro ženy, které se rády baví a milují svou svobodu a nevázanost. Na nějaké formality si moc nepotrpí a vystačí si i samy. To se ale moc často neděje, protože muže jejich bezstarostnost a nespoutanost přitahuje. Může to ale být jen maska a ve skutečnosti mohou zakrývat svou nestálost a nevyzrálost. 

Vodka

Pít vodku nesnese každý, to platí pro muže i pro ženy. Když takové ženě začnete hned hloupě nadbíhat, pošle vás rovnou do určitých mezí. Mají většinou introvertní povahu a jsou zvyklé být samy, s obyčejným flirtováním u nich neuspějete. To spíše nějakou vtipnou hláškou nebo historkou. 

Martini

Koktejl z ginu a vermutu rády popíjejí ženy, které chtějí působit záhadně a elegantně. Ostatně z této elegantní koktejlové skleničky je trochu složité pít, pokud už máte v hlavě hodně alkoholu. Ženy si martini většinou vychutnávají samy, ale na baru je jen tak nepřehlédnete. 

Pivo

Lidový nápoj je pro ženy, které si na nic nehrají. Nebudou si dávat víno, z kterého jim je zle, jen proto, aby netrhaly partu. Bývají většinou zábavné a dobře naladěné, což může u některých mužů způsobit nejistotu. Není lehké stíhat jejich myšlenkové pochody a někdy i rychlost pití. A nikdo z českých mužů se přece nenechá zahanbit při pití piva. 

Další epizody pořadu Večer