Dámský klub: Co vše vám partner vyčetl při rozchodu?

Velká láska je pryč, ze vztahu se vytratila harmonie a pociťujete, že nejlepší bude zvednout kotvy. Vy už máte jasno, partner nikoli, a tak spustí kanonádu výčitek. O této situaci se budeme bavit v Dámském klubu.

Nit nezůstane suchá

Říká se, že aby mohlo svítit sluníčko, je potřeba, aby se občas přehnala bouřka. Ve vztahu to platí také a pokud jste v sobě po celou dobu dusili negativní emoce a dojmy, je možné, že jste si tím zadělali na rozchod plný křiku a výčitek.

Možná váš bývalý nedokáže přijmout prohru, že váš vztah nemá happyend. I tak mu ale nenahrávejte na smeč, nekřičte, nevyčítejte, a až skončí se svým monologem, seberte se a se vztyčenou hlavou vyrazte vstříc lepším zítřkům.

Muž nad věcí

Možná, že má váš ex skutečně charakter a přijme informaci o rozchodu jako skutečnost, se kterou se musí srovnat po svém. To, že vám bude předhazovat chyby, které jste udělala v minulosti stejně nic nezmění. Není důvod ztrácet čas a dělat mezi sebou vypjatou atmosféru. I po rozchodu pak můžete zůstat přátel i a kdo ví, třeba to jednou zase dáte dohromady.

 

Jaké zkušenosti mají s rozchodem moderátorky Dámského klubu? Setkaly se s výčitkami? A co jim jejich ex vyčetl?

Markéta: Všechny povahové vlastnosti, kvůli kterým se do mě původně zamiloval. A taky, že s nedostatečnou láskou krájím rajčata 🙂

Aneta: Nějak na nic nemůžu přijít, kromě nevěry. Ale mám perličky z okolí – kamarádka se rozešla, ale on tam zatím pořád bydlí, odmítá však přispívat na nájem, protože hlídání jejich dvou psů taky něco stojí. A další kámošce ex vyčetl, že když ona si chce vzít věci, co koupila, tak on po ní chce peníze za všechny obědy a večeře, co za ty tři roky chození platil. 

Zajímají nás i vaše zkušenosti. Věnovat se jim budeme už dnes mezi 16. a 17. hodinou v Dámském klubu na Frekvenci 1.