Dámský klub: Jak si udržet staré přátele i s novou známostí?

Jste čerstvě zamilovaní a nejraději byste se svou láskou trávili každou volnou chvilku. Nic se ale nemá přehánět a ve vztazích to platí dvojnásob. Nezapomínejte na své přátele, mohlo by se vám to vymstít. Dnes se o tom budeme bavit v Dámském klubu na Frekvenci 1.

Velké srdce

Máte-li velké srdce, pak se vám do něj vejde partner i přátelé. Stejně tak je dobré rozvrhnout si čas a věnovat se těm, kteří za to stojí. Někam můžete vzít svého drahého s sebou, jinde se hodí, abyste vyrazili bez něj. I tak si to můžete báječně užít.

Přidanou hodnotou toho, že vyrazíte někam bez partnera je fakt, že se na vás pak bude doma těšit a bude vás brát jako soběstačnou osobu, která má svůj okruh přátel a nevisí na partnerovi jako přísavka.

Nezdravá závislost

Cítíte se bez partnera prázdná, opuštěná a nemůžete se na nic soustředit, jak myslíte na to, abyste už byli spolu? Brzděte trochu. Muži potřebují svůj prostor a vy si ho užívejte také. Přílišné svazování druhého může mít opačný efekt a partner pak se pak může chtít vymanit z pout, které jste mu nasadila. Buďte pro něj vzácná, dejte mu prostor, a uvidíte jak to vašemu vztahu prospěje.

A co si myslí o vztahu s přáteli ve chvíli, kdy máte nový vztah, moderátorky Dámského klubu?

Aneta: Musíte si přátele udržovat pořád, i když máte lásku. A hlavně pravý kamarádi tolerují, když jste čerstvě zamilovaní. A taky vás nikdy nenechají ze svého života odejít, ať se děje cokoliv 🙂

Markéta: Trávit s přáteli čas je alfou omegou udržení přátelství. V dobách dobrých i zlých.

A co si myslíte vy? Jsou pro vás staří přátelé důležití, i když jste čerstvě zadaní? Svěřte se nám už dnes mezi 16. a 17. hodinou v Dámském klubu na Frekvenci 1