Dámský klub se ptá: Záleží nebo nezáleží na vzhledu?

Žijete s dokonalým krasavcem nebo vám nevadí, že váš drahý má kolem pasu nějakou tu pneumatičku? Ať tak či onak, zajímá nás, jestli vám záleží na vzhledu. Dnes to budeme řešit v Dámském klubu.

Krása není všechno

To, jestli je vaše drahá polovička krásná berete jen jako příjemný bonus. Daleko víc vám záleží na vnitřní kráse. Váš vyvolený musí mít dobré srdce a správné vychování. A hlavně – musí vás mít rád. Pak už přimhouříte oko i nad nějakou tou tělesnou nedokonalostí. Je jasné, že fyzicky se nesmíte odpuzovat, ale na vzhledu vztah nestavíte.

Na vzhledu záleží!

Ten chlápek se vám prostě líbí a musíte ho mít! Nejde to ovládat, nelze tomu poručit. Touha, chtíč a naprostá fyzická přitažlivost dělají své. V takovém případě opatrnosti není nikdy dost. Není všechno zlato, co se třpytí. Mohlo by se pak stát, že místo zlatíčka budete mít vedle sebe narcise, pro kterého je důležitější vzhled než fungující vztah.

Jak vnímáte vzhled partnera vy? Je pro vás důležitý nebo je vám jedno jak druhý vypadá? Svůj názor nám řekněte už dnes mezi 16. a 17. hodinou na Frekvenci 1.