Martina Dubovská: Těším se na domácí kopec

Martina Dubovská (Zdroj: Frekvence 1)
Slalomářka a reprezentantka Martina Dubovská se těší na světový pohár do Špindlerova Mlýna. V Press klubu mluvila o tom, jak by mohla být postavena trať i na předolympijský čas.
Záznam rozhovoru
Odebírat podcasty pořadu Press klubDalší epizody pořadu Press klub