Ewa Farna prozradila pohlaví dítěte! Bude to dcera, nebo syn?

27. února 2019·Celebrity·Barbora Pisingerová

Zdroj: Instagram / ewa_farna93

Mladá česko-polská zpěvačka Ewa Farna (25) se v pondělí večer postarala o pořádný rozruch, když s pomocí písně oznámila, že s manželem Martinem Chobotem (30) čekají své první miminko. Okamžitě ji zaplavila vlna gratulací a nadšení ze strany fanoušků. Farna se proto rozhodla udělat jim radost a odtajnit pohlaví svého miminka.

Ewě Farne se skutečně mistrovsky podařilo celé těhotenství před veřejností utajit. Sama však moc dobře ví, že s příchodem miminka se zvýšené mediální pozornosti nevyhne. Rozhodla se proto sama zveřejnit pohlaví svého potomka a fanouškům tak důvěrnou zprávu předat osobně.

“Děkujeme všem za lavinu gratulací! Jsem šťastná, že jsme si to vědomí pár měsíců mohli užít sami s nejbližšími a oznámit Vám to jak se na zpěvačku sluší, písničkou. A jsme nadšení, že se Vám tak líbí! Navíc, já mám tak ráda překvapení,” napsala zpěvačka ve středu na sociální sítě.

Pobaveně v příspěvku zmínila i fakt, že zatímco jí v posledních měsících oprávněně rostlo bříško, četla si v nejrůznějších médiích o tom, jak konečně hubne a jak velmi prokoukla.

“Abych předešla alespoň nějaké vlně domněnek… čekáme syna. (Teda pokud tam není nějaká šprýmařka po mámě a nepohrává si s pupeční šňůrou). Jo a když jsme u toho, vidíme se na mé divadelní šňůře v květnu,” prozradila a naznačila, že práce se kvůli mateřství zcela vzdát nemíní.

View this post on Instagram

CZ popis: Děkujeme všem za lavinu gratulací! Jsem štastná, že jsme si to vědomí pár měsíců mohli užít sami s nejbližšími a oznámit Vám to jak se na zpěvačku sluší, písničkou. A jsme nadšení, že se Vám tak líbí! Navíc, já mám tak ráda překvápení.? V období, kdy jsem se oprávněně zakulacovala jsem s pobavením sledovala jak se objevují články, cituju: “Neskutečná proměna- konečně zhubla!”, “Farna zázračně hubne!”, “Nikdy nebyla víc sexy!”, “Kila šla dolů, je z ní zase kráska”, “Ewa šla do sebe, jen tak dal”. Z toho si prosím odneste názor jaký uznáte za vhodné. Píšu to i kvůli tomu, že nejspíš nastoupí období domněnek, smýšlených “informací”, spekulaci a taky názorů co bych měla či neměla. Vězte, že když je něco důležitého a pravdivého, napíšu Vám to sama od sebe. To jsem Vám na pár příkladech už doufám dokázala??. Abych předešla alespon nějaké vlně domněnek…. čekáme syna??. (teda pokud tam není nějáká šprýmařka po mámě a nepohrává si s pupeční šnůrou). Jo a když jsme u toho, vidíme se na mé divadelní šnůře v květnu??. PL opis: Dziekujemy z calego serca za wszystkie gratulacje! Jestem szczesliwa, ze moglismy sie nacieszyc ta swiadomoscia sami przez pare miesiecy a potem podzielic sie z wami poprzez utwor, jak na piosenkarke przystalo. I ogromnie nam milo, ze sie piosenka podoba. O, jak ja lubie niespodzianki?. W czasach kiedy sie zaokraglalam, czytalam jednoczesnie z usmiechem na twarzy artykuly, jak mocno schudlam, jak to zrobilam, ze przeszlam ogromna metamorfoze, drastycznie trace na wadze, ze sie za siebie zabralam, fani sa zachwyceni moja figura. Jakie z tego wyciagnac wnioski, zostawiam na was. Pisze o tym dlatego, ze zacznie sie prawdopodobnie okres spekulacji, zmyslonych „informacji”, domniemań i opinii na temat co powinnam a czego nie powinnam robic. Wazne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Mysle, ze juz nieraz Was o tym przekonalam??. Aby wyprzedzic przynajmniej jedna fale spekulacji… spodziewam sie syna??. (oczywiscie o ile nie siedzi tam “cala mama” – babka z jajami? i bawi się pepowina). #ewafarna #taonas #tehotenstvi #ciaza

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Celebrity - další články