FOTO: Jennifer Lopez slavila 49! Pochlubila se přitom výstavními břišáky

Padesátka už je dneska věk, za který se ženy stydět nemusí. Příkladem budiž celá řada slavných osobností, které tuto pomyslnou hranici překročily a k vrásčitým babičkám z minulosti mají nadále pořádně daleko. Brzy se mezi ně dostane i světoznámá zpěvačka Jennifer Lopez. Ačkoli 24. července oslavila již 49. narozeniny, pochlubila se naprosto výstavní postavou!

Když v roce 1855 poprvé vyšla Babička Boženy Němcové, psalo se v povídkách o ženě staré 55 let. Vlasy měla bílé jako sníh, tělo vrásčité a v puse jen tři zuby. Od té doby urazilo lidstvo velký kus a naše životy se pořádně prodloužily. Pepatadesátileté ženy jsou dnes v plné síle.

55 let je letos například Heidi Janků, Báře Basikové, Vilmě Cibulkové či ze světových osobností třeba Johnymu Deppovi nebo Demi Moore. Většina z nás se zřejmě shodne, že tyto osobnosti ještě “do starého železa” rozhodně nepatří.

A nedávno stárnutí redefinovala také světoznámá zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. Ačkoli 23. července oslavila již 49 let od svého narození, na jejím vzhledu to rozhodně není patrné. Na několika fotografiích z oslavy na pláži se na svém Instagramu pochlubila postavou, jakou by jí mohla závidět každá mladice. Co na ni říkáte?

Galerie