FOTO: Koukalová zveřejnila vtipný snímek. Vyvolala tím však vášnivou diskuzi

Olympijská medailistka, biatlonistka Gabriela Koukalová se po vydání své knihy Jiná stala rázem nejdiskutovanější osobou v republice. Otevřeně popsala své problémy s anorexií i některými kolegy jak z realizačního, tak reprezentačního týmu. Na sociálních sítích je však stále aktivní a někdy zveřejní i zajímavou fotografii ze svého soukromí, která má buďto pobavit, nebo vyvolat diskuzi.

Na svém facebooku zveřejnila Koukalová černobílou fotografii sebe a svého manžela Petra Koukala. Úspěšná biatlonistka se chystá odpálit golfový míček, který však leží jejímu manželovi na intimních partiích. “Na sport jsem rozhodně nezanevřela, naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě,” uvedla Koukalová na facebooku.

Na sport jsem rozhodně nezanevřela, naopak! Zkouším objevovat i nové. První lekce minigolfu. Nic se mi nestalo, nic mě po tréninku nebolí, vše v pohodě ?

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 14. květen 2018

Svým příspěvkem rozpoutala vášnivou diskuzi, ve které se našlo pár jedinců, kteří Koukalovou kritizují za to, že se chová jako celebrita a že fotografie vůbec není vtipná. “Jen si užívejte, pro český sport jste udělala dost Gábi. Třeba Vám ten kolotoč začne chybět a zase začnete, a kdo ví v jakém sportu,” napsal jeden z diskutujících. “Trapné, hodně hluboko klesla,” napsala další.