
Vyhledávání
Laďka Něrgešová se po operaci mozku vrátila na obrazovky. Ve studiu ji čekalo dojemné překvapení

Laďka Něrgešová. (Zdroj: Profimedia)
Moderátorka Laďka Něrgešová (49) se po čtyřech měsících vrátila před kamery pořadu Showtime. Diváky i kolegy dojala svou energií a profesionalitou, přestože si letos v květnu vyslechla krutou diagnózu – bojuje totiž s glioblastomem, což je nádor na mozku. Po operaci a náročné léčbě se rozhodla přijít zpět na jiné myšlenky.
Něrgešová nastoupila zpět do studia v plné formě. Ačkoli sama přiznala, že má z návratu obavy, na jejím výkonu nebylo nic znát. „Zkusím se tam na pár dní v měsíci vždycky vrátit, abych přišla na jiné myšlenky, což asi doufám bude fungovat,“svěřila se před pondělním vysíláním. Sama dodala, že podrobnosti o svém zdraví nechce sdílet veřejně, ale pouze v rodinném kruhu.

Ve studiu ji čekalo dojemné překvapení. Kolega Petr Suchoň jí místo řezaných květin, které nemá ráda, přinesl obrovskou kytku v květináči. „Laděnko, dobrý den. My víme, že nemáš ráda řezané květiny, takže jsem vyjel do třetího a popadl první kytku, která mi padla do ruky,“řekl se smíchem a dodal: „Je to Fuck cancer lície. Nejde popsat slovy, jak jsme se těšili, až se za námi vrátíš. Jsi boží, nejlepší a bez tebe si to nedokážeme představit.“

Něrgešová přiznala, že ji gesto nesmírně dojalo. „Děkuju, mě to úplně dojalo. Zrovna takovou kytku jsem potřebovala do obýváku,“reagovala se svým typickým humorem. Fanoušci i kolegové jí vzápětí zaplavili sociální sítě vzkazy plnými obdivu a podpory.





