Modelka Hana Mašlíková potěšila fotkou z ložnice. Na sobě má jen sexy košilku a dekolt, který prostě chcete vidět

26. října 2021·Celebrity·Dominika Číčelová

Hana Mašlíková (Foto: ČTK)

Modelka Hana Mašlíková je krásná maminka, která své tělo ráda ukazuje na sociálních sítích ať už v plavkách nebo ve spodním prádle. A není se čemu divit, protože je opravdu na co koukat. Nedávno potěšila nejedno mužské oko fotkou na instagramu v sexy košilce a přáním na dobrou noc.

“Dobrou,” vzkázala modelka Hana Mašlíková svým sledujícím na instagramu, kde se pochlubila neuvěřitelně sexy fotografií v poloprůsvitné černé košilce, jenž dává vyniknout jejímu už tak okouzlujícímu dekoltu. Těžko říct, jestli není její popřání dobré noci pod takovou fotkou spíše provokace, než milé gesto. Jen málokdo by z pánského osazenstva mohl v pohodě zabrat.

“No to ne dobrou noc. Jak teď můžu v klidu spát?” napsal jeden ze sledujících. “Ještě že jsem to neviděl večer. To bych celou noc nezabral,” polichotil další. A lichotivými “výčitkami” pánové nešetřili. “Hele ale jako už fakt dost. Můžeš na nás chlapy brát trochu ohledy? Jsem chtěl v klidu usnout, napsal další.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Hana Mašlíková (@hanamaslikova)

Je zřejmé, že o obdivovatele a ctitele nemá maminka čtyřletého syna Andreaska nouzi a není divu, že tato její nejnovější fotografie nedala pánům spát. Možná má její provokování v sexy prádle něco společného s tím, že se svým manželem Andrésem už netvoří pár a pouze spolu žijí pod jednou střechou a fungují jako rodiče kvůli jejich synovi, který velice trpěl, když neměl tátu doma.

Celebrity - další články