Moderátorka Martina Pártlová porodila. Rozřízli vlka a vytáhli karkulku, zavtipkoval přítel

16. června 2021·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Moderátorka Martina Pártlová s Josefem Vařekou a Stellou. (Foto: se svolením Josef Vareka)

Moderátorka Evropy 2 Martina Pártlová přivedla na svět krásnou holčičku. Děťátku s partnerem Josefem Vařeka vybrali kouzelné jméno. S radostnou zprávou se jako první pochlubil na Instagramu její partner. 

Rozřízli vlka a vytáhli karkulku,” zavtipkoval na začátku příspěvku Josef Vařeka. Holčička se narodila ve středu ráno. Dnes jsme na svět přivítali Stellu. Je krásná. Její první nádech byl silným momentem. Hluboce se klaním před Martina Pártlová, která nám ji dala. Celý porod něco hlásila, takže jsem nevěděl, že ani rodíme. Miluju vás obě. Odpusťte mi dnes menší mejdan,” dodal dojatý tatínek.

View this post on Instagram

A post shared by Josef Vareka (@josefcruxx)

Novopečená maminka rodila v oblíbené pražské porodnici u Apolináře. Díky všem u Apolináře a doktorce Horákové,” napsal na Instagram. U příspěvku nechybí ani první společná rodinná fotografie z porodního sálu. Pepa drží v náručí malou Stellu a oba partneři září štěstím.

View this post on Instagram

A post shared by Martina Pártlová (@martinapartlova)

Konečně holka do party. Ahoj Stellinko naše! Těšíme se na tebe s Lukou,” zaradovala se herečka Veronika Arichteva. Pod fotografií se okamžitě začaly množit komentáře.  Gratulace, už seš dědek,” napsal rapper Marpo. Od teď bude všechno jinak,” napsala moderátorka Frekvence 1 a zpěvačka Marta Jandová.

Celebrity - další články