Vyhledávání
Zavřít
Neměla by zůstat jen u zpívání? Zavírá se módní dům, na kterém spolupracovala zpěvačka Rihanna

Zdroj fotky: Twitter
11. února 2021·
Módní dům Fenty, který spolu se společností LVMH rozvíjela zpěvačka Rihanna, bohužel končí. Luxusní značka si nedokázala získat takové množství zákazníků, jaké by bylo potřeba.
Jeden z projektů zpěvačky Rihanny, konkrétně módní dům Fenty bohužel nedopadl dobře a po dvou letech musí ukončit své fungování.
Za koncem zřejmě stojí fakt, že si módní dům nedokázal najít dostatečně širokou klientelu.
Rihanna a LVMH se rozhodli pozastavit činnost společnosti RTW se sídlem v Evropě, dokud nebudou k dispozici lepší podmínky,“ uvedli zástupci LVMH. Ony lepší podmínky zřejmě naráží na pandemii koronaviru, která nyní kosí veškeré podnikání.
Co se dá dělat… doufejme tedy, že se zpěvačce bude v dalších projektech dařit lépe.
Související články
Nejčtenější v rubrice Celebrity
1Hynek Čermák má důvod k oslavám. Po rozchodu znovu zamířil k oltáři2Tvoje dcera je v pořádku. Bývalá snoubenka Vladimira Klička mu poslala dojemný vzkaz3Marek Lambora se rozešel s krásnou Jindřiškou. Na jevišti svou ex ale bude stále potkávat4Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou manželé. Tajnou svatbu uspořádali na výjimečném místě






