Nikol Leitgeb vyhlásila válku Myslivcové. Ta se snaží obhájit

1. září 2021·Celebrity·Dominika Číčelová

Nikol Leitgeb (Foto ČTK)

Jedna blondýna se opřela do druhé. Herečka Nikol Leitgeb zkritizovala nezodpovědné chování Dominiky Myslivcové za volantem. Během jízdy si natáčela svého pejska na sedadle spolujezdce. Své chování omlouvá tím, že to tak dělá hodně lidí.

Na svou výstavní tvářičku je zcela jistě hrdá, tak by si měla dát pozor, aby si ji nepochroumala. Když totiž řídíte, do toho pijete kafe a do toho točíte video do instastories, může se snadno stát neštěstí. Dominika Myslivcová zveřejnila video, které přesně tuto situaci ukazuje.

Její nezodpovědné chování pobouřilo mnoho lidí včetně herečky Nikol Leitgeb. Ta se k tomuto videu vyjádřila zcela kriticky. “Holky, prosím, přestaňte bejt k*ávy. Vaše rozbitý pusinky jsou mi jedno, ale ohrožujete nás ostatní,“ nebere si servítky Nikol. “Parčík je hned druhé místo na P, kam bych tě za tohle poslala,“ dodala, jelikož právě “Do parčíku” Dominika se svým pejskem jela.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Negativních reakcí si Dominika nemohla nevšimnout. Rozhodla se tedy, že se k celé situaci vyjádří. “Nechci se tady vůbec obhajovat, anebo něco vysvětlovat. Lidi by se za volantem natáčet samozřejmě neměli, to je pravda,“ uznává Myslivcová, která se současně snaží obhajovat: „Bohužel to dělá hodně lidí, kteří nejsou vidět jako já, a proto to nikdo neřeší tak, jako momentálně mé stories,“ říká, ale obhajoba se v tomto prohlášení dá najít jen těžko.

Na videu vidíte, že jsem jela 30km/hod, vyjížděla jsem od mekáče a byla to otázka pár vteřin. Na dálnici bych si to nedovolila, protože mám před tím velký respekt a jezdím opravdu opatrně,“ dušuje se. „Denně potkávám lidi, co jezdí jako ho*ada a já mezi ně opravdu nepatřím, ať už to podle videa může působit jakkoliv,“ dodává.

 

Celebrity - další články