Oblíbená herečka se po letech zbavila gothické image. Fanoušci nestačí zírat

3. května 2021·Celebrity·Barbora Pisingerová

Pauley Perrette. Foto: Shutterstock

Herečka Pauley Perrette (52) se nejvíce proslavila rolí forenzní vědkyně Abby v seriálu Námořní vyšetřovací služba. S postavou byla neodmyslitelně spjatá i výrazná gothická image a té se herečka dlouhé roky držela i mimo obrazovky. Teď ale přišla velká změna a fanoušci se nestačí divit. 

Americká herečka Pauley Perrette byla vždy milovnicí alternativní módy a životního stylu. Když proto získala svou ikonickou roli v kriminálce Námořní vyšetřovací služba (NCIS), neměla žádný problém vcítit se do střelené vědkyně Abigail “Abby” Sciuto, mimo jiné proslulé svou gothickou imageí.

View this post on Instagram

A post shared by @ncis_abby_ncis

Perrette v seriálu účinkovala dlouhých 15 let a fanoušci si ji jinak než jako gothičku už ani nedovedli představit. Herečka je ale přece jenom lidská bytost, která přesahuje svou postavu, a tak byla jen otázka času, kdy ji fanoušci uvidí také v jiném světle. A takové momenty přišly již několikrát, přesto, že byla černovláska obvykle věrná svému vkusu – a každá taková příležitost fanouškům spolehlivě vyrazila dech. Čím je ale herečka starší, tím výrazné modely odkládá častěji.

Posted by Pauley Perrette-Flawless on Wednesday, January 16, 2019

Konec seriálu

Po osmnácti sériích úspěšné kriminálky se nyní objevily spekulace o tom, že ta devatenáctá bude již poslední. Hlavní hvězda seriálu Mark Harmon (69) alias agent Gibbs se již několikrát pokoušel svou účast na natáčení ukončit, tvůrci mu ale řekli, že pokud odejde, skončí s ním i celý seriál. Harmon proto souhlasil, že se objeví alespoň v několika málo epizodách. S rostoucím věkem je zcela pochopitelné, že se herec svůj čas před kamerou snaží omezit, konec kriminálky by proto skutečně mohl být blízko.

Foto: Shutterstock

Celebrity - další články