Pamatujete si na Chůvu k pohledání? Budete zírat, jak herečka těsně před 60. narozeninami vypadá

Americká herečka Fran Drescher, která se po celém světě proslavila rolí potrhlé chůvy Fine, letos oslaví 60. narozeniny. A rozhodně se o ní nedá říct, že by podlehla hollywoodskému honu za věčným mládím. Vrásky jí vůbec nevadí.

Seriál Chůva k pohledání zná snad každý. Ačkoliv se natáčel v 90. letech, diváky stále baví. Představitelka hlavní postavy – pohledné, ale trochu praštěné chůvy Fine – už je ale jinde. I když jí to na prahu šedesátky pořád sluší, na nic si nehraje a na sociální sítě si dává fotky bez make-upu a v domácím oblečení.

Veřejnost na ni ale nezapomíná ani dnes. Fran Drescher o sobě totiž dává vědět. Stále se objevuje ve filmech, seriálech a televizních pořadech. Nevěnuje se ale jen zábavě. Před lety totiž bojovala s rakovinou dělohy. Nemoc ustála, ale přišla o možnost mít děti.

Od té doby aktivně pracuje na osvětových kampaních. O rakovině dokonce napsala knihu s názvem Cancer Schmancer, která se stala bestsellerem. Ke konci tohoto roku uspořádala v Los Angeles, kde žije, summit o zdraví a nejsou ji cizí ani ženská práva. Fran má zkrátka velké srdce.

 

Galerie