Chlapec napsal Santovi netradiční přání: Vysněný dárek chtěl darovat jinému chlapci, aby mu udělal radost

30. prosince 2020·Zábava·Lenka Skrzeczkova

Chlapec napsal Santovi nádherné přání (Foto: Twitter Real Fix)

Devítiletý chlapec napsal Santovi dopis, kde ho žádal, aby jeho hoverboard daroval jinému dítěti, které je smutné a chtělo stejný dárek jako on. Jeho přání rodiče dojalo a tak se spojili s chlapcem, o kterého se starali jen prarodiče. Informoval o tom server Good News Network.

Rodiče malého Hudsona, Jason a Sandi Boyer, chtěli na Vánoce pomoci jiné rodině. Proto se za pomocí svého Fondu proti rakovině spojili s rodinou, kde se o děti stará už jen babička. “Dali nám kontakt na dítě, které je bez rodičů a o které se starali jen prarodiče, ale jeho dědeček bohužel nedávno zemřel na rakovinu,” uvedli pro Good News Network Boyer.

“Nyní se o něj a jeho sourozence stará pouze babička, takže jsme věděli, že budou ve stresu a že tohle období bude pro ně těžké, zejména náklady na lékařskou péči,” dodali oba rodiče.

Chlapec měl na seznamu dárků pro Santa Clause napsaný hoverboard. Stejně jako Hudson. Když to syn Jason a Sandi zjistil, napsal Santovi dopis, zda by mohl jeho vánoční dárek dát druhému chlapci. “Když nám syn dopis přinesl, rozplakala jsem se,” popsala Sandi. Nikdo totiž takovou reakci od devítiletého chlapce nečekal.

Nakonec svůj vysněný dárek dostali oba chlapci. Rodina Boyer je na tom totiž s financemi velmi dobře a tak se Hudson mohl těšit z hoverboardu, jako jím obdarovaný chlapec.

Zábava - další články