Čtyřletá holčička dojímá internet: S tátou nazpívala roztomilý duet

Pokud jste dnes ještě neviděli nic dokonale roztomilého, určitě vám to vynahradí tato čtyřletá holčička. Zapálená zpěvačka totiž se svým otcem nazpívala roztomilou cover verzi známé písně a muž pak výsledek umístil na internet. Výsledek se dostavil rychle - video stihlo nasbírat již přes milion shlédnutí a čile koluje po sociálních sítích.

Jedna z kouzelných vlastností malých dětí je bezelstné nadšení, se kterým přistupují k různým věcem. Pokud je něco nadchne, rozhodně nepřemýšlí nad tím, jestli se znemožní a co si o tom myslí ostatní. Nadšeně zkrátka prožívají všechno, co je baví a připadá jim přirozené.

A právě takovýhle vztah pojala čtyřletá dívenka k hudbě. Její otec rychle poznal, že má před sebou budoucí talent, a tak se chopil kytary a naučil svou dcerušku oblíbenou popovou píseň. Občas jí pomáhal jako druhý hlas, jinak ale zůstal v pozadí a častoval ji hrdými pohledy. Výsledek umístil do svého kanálu na YouTube. V současnosti má video již více než milion zhlédnutí.

K roztomilé cover verzi si dvojice vybrala známou popovou píseň s názvem Ako te pitaju (Když se vás zeptají) slavného chorvatského zpěváka jménem Petar Grašo (43). Třebaže českému publiku tento umělec příliš známý není, jeho písně pronikly i za hranice Chorvatska a své fanoušky si našel i v Srbsku, Makedonii, Slovinsku nebo v Bosně a Hercegovině.

Originál si můžete poslechnout tady: