Hádanka pro všímavé: Která z vězeňkyň je dozorcova žena?

9. září 2019·Zábava·Barbora Pisingerová

Zdroj: Bright Side

Jak se říká, ďábel je někdy v detailech a schopnost správně číst kdejakou maličkost a poskládat si díky tomu přesný obraz skutečnosti je v životě velmi užitečná. Zkuste si ověřit, jak na tom jste, a mrkněte na naši optickou hádanku pro všímavé!

Jsou to právě drobnosti, kdo toho člověku často prozradí nejvíce. Proto není na škodu jim věnovat pozornost a pospojovat si tak věci lépe dohromady. Pokud je to přesně váš obor, mrkněte na naši hádanku z vězeňského prostředí.

Na obrázku vidíme dvě ženy v cele a jednoho dozorce v modrém stejnokroji na opačné straně mříží. Jedna z žen je však manželkou dozorce a možná pomalu plánuje útěk. Která to je? Pozorně omrkněte každý detail!

Zdroj: Bright Side

Řešení

Manželkou pracovníka vězeňské služby je žena napravo. Jako první indície vám mohl posloužit snubní prsten, který nosí stejně, jako její muž. Pokud byste si ale řekli, že snubní prsten může označovat manželství s kýmkoli, je tu ještě jedna věc, která hovoří jasně. Žena nalevo má totiž ošklivý monokl a dozorce zase škrábance za krkem. Vypadá to proto, že se nedávno nehezky poprali.

Zábava - další články