V tomto pivovaru podle zaměstnance straší! Video zachytilo nadpřirozené jevy

20. srpna 2019··Barbora Pisingerová

Zdroj: reprofoto Youtube /
Brian Rambur

Zatímco jedni jsou o existenci nadpřirozených jevů naprosto přesvědčení, jiní naopak míní, že nic podobného neexistuje. Podobně skeptický byl k nadpřirozenu i jeden ze zaměstnanců pivovaru Milner’s Gate Brian Rambur. Jednoho dne si však na záznamech z bezpečnostní kamery všiml něčeho děsivého.

Video z pivovaru Milner’s Gate v USA nadchlo duchaře po celém světě. Záznam z bezpečností kamery, která míří na bar, totiž ukazuje něco opravdu neobvyklého.

Barové židličky se kolem jedenácté večer začaly jedna po druhé o pořádný kus posouvat a nepřestaly, dokud nebyly všechny v řadě. Zdá se přitom, že si tak počínaly samy od sebe. Video, které podivný jev zachycuje, pověsil zaměstnanec pivovaru na internet.

“Dívali jsme se na něj asi deset minut po tom, co se to stalo. Hned jsem prověřil, jestli si z nás někdo nevystřelil, ale zjistil jsem, že pod pultem není dostatek místa, aby se tam někdo schoval,” uvedl muž.

Rambur nejprve věřil, že celou záležitost lze nějak racionálně vysvětlit. Když se mu to však nepodařilo, začal podle svých slov věřit na věci mezi nebem a zemí.

- další články