Žena navštívila opuštěnou budovu věznice: Tvrdí, že vyfotila ducha

Sarah Murphy z městečka Cork v Severním Irsku zažila něco, na co zřejmě nezapomene do konce svého života. Když spolu se svými rodiči a dcerou navštívila opuštěné vězení v Belfastu, setkala se podle svých slov s duchem. Tajemného muže v uniformě se jí navíc podařilo zachytit i na fotografii.

Sarah Murphy se do dnes již nepoužívané věznice Crumlin Road Gaol v Belfastu rozhodla vypravit spolu se svými rodiči a dcerou. Když si posléze prohlížela fotky z křídla “B”, spatřila něco, co jí vyrazilo dech. Na obrázku se totiž podle ní objevil muž v uniformě.

Historie věznice přitom spadá až do viktoriánského období a od roku 1996 je zavřená. Dodnes se o ní však tvrdí, že je poznamenaná nadpřirozenými vlivy, a na místo proto přijíždí turisté. “Všechny turistické prohlídky vedou křídlem C, tak jsem si stoupla k branám křídla B a pořídila pár snímků, jen tak pro případ,” svěřila se vyděšená žena pro Belfast Live.

“Celé to bylo ve tmě, nikdo tam nebyl. Když jsme se vrátili na pokoj, prohlížela jsem si fotky a všimla jsem si toho. Přiblížila jsem si ten snímek,” popsala. Podle jejích slov žena okamžitě poznala, že blízko ní musel být někdo, kdo je již dávno mrtvý.

“Vím, že nikdo živý tam v tu chvíli nebyl. Podle mě je to muž v uniformě, který hledí chodbou. Dokonce můžete vidět i pásku na jeho klobouku,” myslí si žena.

Galerie