Paul Walker by z ní měl radost! Jak vypadá dcera zesnulého herce z Rychle a zběsile nyní?

Filmoví fanoušci byli v šoku, když se k nim dostala zpráva o úmrtí herce známého z filmů Rychle a zběsile. Paul Walker zemřel v roce 2013 v autonehodě a jeho jediné dceři bylo v té době 15 let.

Před svou smrtí Paul natáčel sedmý díl populární série, ale určité části filmu již nestihl dotočit. Jeho bratři Caleb a Cody za něj proto při natáčení zaskočili.

Walkerova dcera Meadow se od ztráty svého otce držela především v ústraní, mimo hledáčky kamer a fotoaparátů novinářů. V roce 2016 se rozhodla na neurčito opustit svůj Instagramový profil, na který se vrátila až letos.

Kdokoliv, kdo byl jen trochu fanouškem zmíněného herce, ví, jak zbožňoval svou malou holčičku. Vždy ji zmiňoval během rozhovorů a měl její jméno vytetované na zápěstí. Meadow, která v létě oslavila 18. narozeniny, se mezitím proměnila v krásnou slečnu.

Půjde v tatínkových šlépějích? Herecké ambice Meadow zatím nemá. Minulý rok založila ve jménu táty nadaci, která zaštiťuje výzkum mořských biologů. Sám Paul Walker se totiž o záchranu oceánů aktivně zajímal.

Galerie