To se (ne)povedlo! Vtipná rodinná fotka pobavila internet

20. prosince 2019·Životní styl·Karolína Stránská

Uživatelé na Facebooku se nemohou nabažit této vtipné fotky, kterou během rodinného odpoledne zachytila fotografka. Roztomilé, fotogenické zhoupnutí se totiž rázem proměnilo v komickou nehodu.

Patrick LeBlanc, Brianna LeBlanc a jejich dcera Reid (2) z Nového Skotska si naplánovali rodinné focení na jedno slunečné podzimní odpoledne. Když se však rozhodli svou dcerku zhoupnout, malá Reid jim vyklouzla z ruky.

“Když spadla, ihned jsme zkontrolovali, jestli je v pořádku. Byla,” uvedla maminka v rozhovoru pro deník ABC News. “Tak jsme se hned zeptali mé sestry, fotografky, zda se jí podařilo tento okamžik zachytit na fotoaparátu. Následoval výbuch smíchu. Doufáme, že jí to bude připadat stejně vtipné jako nám, až vyroste.”

Brianna sdílela tento snímek na svém facebookovém profilu, kde fotka obdržela více než 226 tisíc lajků a tisíce komentářů od rodičů, kteří přiznali, že je příspěvek velmi pobavil.

“Myslím, že lidi to baví. Je potřeba, aby na světě bylo více humoru a méně odsuzování. Všichni jsme jen lidi. Navíc si myslím, že z toho bude pěkně netradiční vánoční přání,” dodala maminka.

Životní styl - další články