To, co se stalo, je jednoznačně na demisi ministra vnitra, říká Karel Diviš

Karel Diviš. (Zdroj: Frekvence 1)
Hostem Press klubu rádia Frekvence 1 byl kandidát na prezidenta republiky Karel Diviš, jehož tento týden vrátil do hry Nejvyšší správní soud. Diviš ve vysílání řekl, že za to, co se stalo, by měl rezignovat ministr vnitra Vít Rakušan. Poslechněte si záznam pořadu.
Záznam rozhovoru
Odebírat podcasty pořadu Press klubDalší epizody pořadu Press klub