Jak na zdravé rozmazlování

Žena je jako křehká květina. Musíte jí zalévat, aby vedle vás kvetla. Když ji zalijete moc, možná se jí bude dařit ještě víc nebo naopak začne uvadat. Jestliže chcete svou milou rozmazlovat, pánové, především přemýšlejte o správném způsobu. Každá žena si potrpí na něco jiného.

Když si žena vystačí sama

Mezi námi jsou ženy, které si přijdou soběstačné a rozmazlování k životu nepotřebují. Takové se bez vaší nadměrné péče obejdou. I přesto mějte k takovým ženám vstřícný a vnímavý postoj. Jsou totiž chvíle, kdy i sebevědomá drsoňka potřebuje obejmout. Je dost možné, že takovou ženu vyškolil sám život. Pokud ji v dětství nikdo nerozmazloval, je dost pravděpodobné, že v dospělosti se bez něj také obejde. Možná jen netuší, jak příjemné může být nechat se hýčkat. Tak to zkuste. Třeba i taková žena od vás bude jednou vyžadovat každodenní masáž chodidel.

Rozmazlené princezny

„Jdu na kosmetiku. Vyzvedneš mě tam? Nechce se mi dělat večeři, uvaříš? A nádobí asi taky nezvládnu…“ I tak se umí chovat rozmazlená partnerka. Jestli vedle sebe rozmazlené stvoření nechcete, ubírejte z jejího nadstandardu postupně. Nebude to pro ni takový šok. A hlavně si věřte si, hned to půjde líp.

1. květina – vybírejte tu, kterou má vaše drahá nejraději

2. pozornost věnovaná jen tak pro radost – může jít o dáreček za pár korun, hlavně, když ji potěší

3. společný zážitek – společné prožitky upevňují vztah

4. poukaz na kosmetickou/kadeřnickou péči o vaši milou – bude se cítit hýčkaná

5. dobré jídlo – když ho zvládnete sám, o to větší radost vaší milé uděláte

6. masáž – po dni prosezeném u počítače vám bude vaše milá vděčná

A jak to mají s rozmazlováním moderátorky Dámského klubu?

Markéta: „Myslím, že je škoda ženu nerozmazlovat. Protože dělat jinými slovy ženě radost, může přinést v konečném výsledku výhody oběma. Nemluvím samozřejmě o tom, dovolit ženě být fiflenou, ale o drobnostech, které potěší srdce či duši.”

Aneta: „S ničím se to nemá přehánět. Příliš rozmazlovaná žena Vám brzy přeroste přes hlavu a nemyslete si, že bude vědět, kdy přestat. Čím víc budete rozmazlovat, tím víc ona bude chtít. A to pak abyste v životě už nedělali nic jiného, než se starali o  svojí madam.”

Na vaše názory se těšíme dnes od 16 hodin na Frekvenci 1.