Nakrmte svou pleť!

Pečujte o svou pleť i v zimě. Až se jaro zeptá....

V zimě je pokožka vystavena rychlému střídání teplot, studenému větru, a i když se to nezdá, škodí jí také sluneční paprsky. Kvůli všem těmto nepříznivým vlivům se pak pleť více napíná, pálí a tvoří se šupinky.

Dochází ale i k dehydrataci, čímž kůže ztrácí elastičnost a logicky pak rychleji stárne. A abyste předešli vráskám, popraskaným žilkám i zarudnutí, tak buď nechoďte ven, nebo si kupte zateplenou zimní burku. Anebo zainvestujte do kvalitních krémů.

Měly by být bohaté na vitamíny, na výživné a hydratující látky, ale i s ochranným UV faktorem.

Na každého ale účinkuje něco jiného, takže jestli jste fanouškem domácí výroby podle receptu od babičky, klidně do toho. Jen si dávejte pozor, abyste do svého výtvoru zahrnula všechny potřebné látky, jež se hodí k vašemu typu pleti.

No a milé dámy, nenechte se vašimi partnery napálit – sperma, i když je oproti slinám sterilnější, opravdu nemá žádné blahodárné účinky, leda, že byste si chtěly přivolat alergickou reakci.

Vaše Aneta

 

A pár Vašich tipů!

Cau holky,mam suchou plet a vyzkousela jsem ruzne kremy ale nejvice se mi osvedcila Maryna a na tu nedam dopustit Hana

AHOJ holky,kecate,protoze,cim atraktivnejsi a nalicena zena,tim vic se ji chlapi boji oslovit.Jinak kremy ano,ale kvalitni.Zadnou MARINU.Mila

Davam na plet olivovy olej a 59 letech mam samet olivovy olej je zazrak.

AHOJ,ZADNE!SNAD jen ochranne proti mrazu,ale vse vychazi z vnitra tela,tzn.spanek,voda,jidlo.Co mohu vrele doporucit?je muzske sperma.LENINKA z Havirova

MOJE BABCA DYCKY RIKA NEJLEPSI JSOU NA VSECHNO KURINCE:-D