Vánoční ozdoby a děti

Příprava vánočních ozdob s dětmi je bezva!

Právě toto na předvánočním čase miluji. Tvoření vánočních ozdob s dětmi při poslechu koled. Každý rok je to stejné a je to prostě úžasné. Doufám, že se jednou mé děti budou ve vzpomínkách vracet do těchto chvil. Tak jdeme na to:)

Je mnoho materiálu, který se dá vhodně použít a nemusí nás to stát žádné peníze. Je to jen o tom najít si chvilku času. Každý z nás preferuje trošku něco jiného. Někdo má rád sklo, jiný sušené ovoce nebo třeba slaměné ozdoby.

Možností jak zkrášlit stromeček či byt je ale  mnohem více a možná byste to ani nečekali!

Velmi vděčné jsou oříšky, korálky nebo různé vystřihovánky z papíru či plsti. Originální ozdoby však můžeme vyrobit například i z těstovin.

Monika Brýdová, propagátorka kreativního tvoření říká, abychom své  ratolesti nechali vyřádit. Děti milují pestrost a lesklost, dejme jim tedy prostor.

Úžasný je  vosk, seženeme ho ve včelařství. Do včelích pláství se dá krásně vykrajovat, je to jednoduché, výsledek je zaručený a voňavýJ 

Monika  Brýdová  také zmiňuje domácí modelínu, můžete si ji vyrobit úplně sami. Vše potřebné najdete na stránkách www.brydova.cz.

A ještě malá rada na závěr, velmi se mi osvědčila tavná pistole, pokud ji nemáte, tak  si ji určitě pořiďte.

Příjemné tvoření vám přeje

Vlaďka