Zbavte tělo jedů!

Detoxikace po Silvestru tělu pomůže!

V dnešní době většina z nás dává tělu natolik zabrat, že se člověk nestačí divit, s čím vším se náš organismus dokáže vypořádat. A nejvíc se nám daří totálně „zašpinit“ játra i plíce na Silvestra.

 Tláskáme páté přes deváté, klopíme do sebe alkohol jak diví a pak proč je nám zle. Takže když tělo dostane do těla, dopřejte mu poté trochu klidu a očisty. Stačí dodržet pár jednoduchých zásad, které vás nijak časově, finančně ani jinak neomezí.

 Všeobecně platí, že jakmile máte něčeho přebytek, nejlépe se vyčistíte tím, že to na určitou dobu zcela vynecháte. Jste přecpaní, tak na pár dní omezte jídlo na zeleninu a ovoce, speciálně citrusové plody.

 Jste přepití, tak nějakou dobu pijte jen čistou vodu. Na detoxikaci jsou ideální čaje, hlavně zelený.

 Hodně spánku a klidu, abyste při očistě tělo moc nezatěžovali a pro jistotu si jednou za čtvrt roku dopřejte kvalitní celkovou detoxikaci jak zevnitř tak i zvenčí.

 Uvidíte ten rozdíl. Zbavíte se tak nepotřebných škodlivých či dokonce jedovatých látek, únavy, bolestí hlavy, posílíte si imunitu, zlepší se vám trávící systém a zrychlí metabolismus, což pomáhá zlikvidovat i nějaké to kilo navíc.

Vaše Aneta