Bohuš Matuš pracuje na miminku a plánuje zásnuby

Muzikálový herec a zpěvák Bohuš Matuš (46) všechny překvapil, když spolu se svou mladičkou přítelkyní Lucií (16) přiznali, že plánují miminko - a dokonce na něm už i pracují. Ještě v létě přitom tvrdil, že společné potomstvo je hudba budoucnosti. 

Vztah slavného zpěváka Bohuše Matuše (46) a středoškolačky Lucie (16) budí pozornost veřejnosti už od samého počátku. Když se dvojice před rokem začala objevovat spolu, skončila Lucie čerstvě základní školu a podle mnohých byla na vážný vztah se slavným mužem ještě příliš mladá. Někteří dokonce Matuše titulovali nelichotivou přezdívkou “Bohuš Peduš”.

Oba ale opakovaně dávali najevo, že jejich láska je upřímná a hluboká a brzy už se objevovaly první výroky o společné budoucnosti. “Jsme spolu a bydlíme spolu. Máme se rádi a budeme spolu i dál, co nejdéle to půjde. Já si myslím, že k sobě máme blíž, hodně jsme se poznali,” prozradil před časem Matuš deníku Blesk.

V červnu pak zpěvák přiznal, že po něm mladičká dívenka chce miminko. Tehdy však ještě tvrdil, že by pro ni bylo nejlepší nejprve dokončit alespoň střední školu. “Teď má na dítě spoustu času, ale když vás někdo miluje, chce s vámi všechno. Tak v devatenácti by to třeba bylo možné,” uvedl tehdy.

Teď se však zdá, že Lucie svého partnera nakonec přesvědčila a do maturity čekat nehodlá. Na dotaz reportérů Blesku, jaké má dvojice plány do budoucna, totiž odpověděla s naprostou jistotou: “Miminko.” A její přítel jí dal za pravdu.

“Ano, je to pravda. Lucinka moc chce miminko, tak já se snažím, abych pak nevychovával spíše vnoučata. Pracujeme na tom,” řekl Blesku Matuš. “Mě mamka taky měla, když jí bylo sedmnáct,” vysvětlil, proč mu taková představa není nijak vzdálená.

V létě navíc připustil, že by v dohledné době mohly být na pořadu dne i zásnuby. “Prstýnek jsem dal Lucince k narozeninám, ten zásnubní jí dám ale brzy,”  zavázal se tehdy ve vyjádření pro web Super.cz.

Galerie