Fanoušci se bojí o vévodkyni Kate: Je extrémně hubená!

Vévodkyně Kate (37) je proslulá svou štíhlostí a elegancí. Role členky královské rodiny musí být občas velmi náročná a na vévodkyni je jistě vyvíjen tlak, aby vypadala co nejlépe. V poslední době to však podle svých fanoušků již přehání. Pouhých 11 měsíců po narození posledního miminka se zdá hubenější, než kdy předtím! 

Manželka prince Williama (36), vévodkyně z Cambridge Kate Middleton (37) si svou postavu ostražitě hlídá. Po narození nejmladšího syna Louise na ní fanoušci nemohli spatřit ani gram tuku navíc. Nyní je však začíná už pomalu děsit. Její tvář je čím dál kostnatější, ruce i nohy hubenější a její pas vypadá, že by ho člověk objal palcem a ukazováčkem.

Starosti mezi příznivci britské královské rodiny vnesly hlavně záběry z nedávné návštěvy páru v irském Belfastu. U příležitosti cesty na sever se totiž princ s chotí zúčastnili fotbalového zápasu s dětmi. A vévodkyně se na hřišti objevila jen v upnutých legínách.

Na rozdíl od dlouhých šatů či mohutných kabátků, které na vévodkyni můžeme vidět nejčastěji, tak najednou outfit odhalil její velice štíhlé nohy. A fanouškům začalo připadat, že Kate ztrácí na váze snad čím dál víc.

Posuďte sami a prohlédněte si záběry pořízené v Irsku.

Galerie