FOTO: David Kraus vrací úder? Na sítích provokuje s Kateřinou Mlejnkovou

Vztah zpěváka Davida Krause (38) a tenistky Barbory Strýcové (32) sledovala veřejnost prakticky od začátku. Po třech letech však přišlo něco, co čekal málokdo. Paparazzi zachytili Strýcovou při důvěrných interakcích s úplně jiným mužem. Zdálo se, že celou záležitost bude zpěvák řešit hlavně v soukromí, teď se však rozhodl ukázat své názory veřejnosti. 

“Je mi ukradená, jenom nesnáším lži a s*áčovství, takže když se mě někdo na to zeptá, řeknu každýmu, jak to bylo. Uráží mě, že mě někdo lituje jako nějakýho člověka, kterej byl rozejit a nechtěl si to připustit,” napsal zpěvák na svou stránku na Facebooku.

“Byla a je největší omyl mého života. Nikdy jsem se v člověku nespletl jako v ní. Jsem rád, že vím, koho jsem měl vedle sebe, a vracím se zase sám k sobě,” pokračoval.

Rozčílilo ho, že tenistka o jejich vztahu mluví jako o dlouho uvadajícím a nefunkčním. “Jako mnoho jiných vztahů i my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili,” napsala před časem na svůj Instagram Strýcová.

“Davida i jeho práci stále respektuju, i v našich těžkých chvílích se choval vždy férově. Mám ho ráda a přeju mu všechno nejlepší. Stejně tak doufám, že on bude i dál fandit mně,” pokračovala. Podle Krause však šlo o typickou nevěru a není způsob, jak to zjemnit.

“Já se dozvěděl, že jsme se rozešli, z prohlášení. A ještě pěkně prolhaného. Teď už je mi ale fajn a jsem rád, že vím koho jsem vedle sebe měl,” napsal Kraus na svém Facebooku. Uvedl také, že pracuje na nové písničce. “To nejlepší na konec,” prozradil šibalsky. A tenistka zřejmě opět bude v hlavní roli.

“Tak dneska jsem točil asi nejnamáhavější postelovou scénu, až jsme se z toho pěkně zpotili. Naštěstí jsem jí točil s dobrou kamarádkou Koki. Pro změnu jsem byl dneska já nevěrnej Barboře, kterou hrála Veronika Kubařová. Jsem rád, že to máme za sebou a jdu do sprchy,” napsal v příspěvku a doplnil ho o sérii snímků s Kateřinou Mlejnkovou, která je na sociálních sítích známá pod přezdívkou Koki.

Zveřejnil(a) David Kraus dne Sobota 8. září 2018

Galerie