Jiří Dvořák musel přerušit natáčení dokumentu v Indii. Situace tam je opravdu šílená, řekl herec

25. května 2021·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Herec Jiří Dvořák. (Foto: ČTK)

Herec Jiří Dvořák dostal od České televize (ČT) nabídku na dvouměsíční natáčení dokumentu Hledání ztracených časů. Ten měl natáčet v Indii, ale jelikož tam panuje opravdu extrémní situace a pandemie koronaviru je doslova na vrcholu, musel se s týmem vrátit zpět. Informoval o tom deník Aha.

Měl to být výlet plný dobrodružství, místo toho zažil štáb hrůzostrašné chvíle. To co vidíte ve zprávách, je asi tak desetina toho, co se tam děje,” uvedl pro deník Aha herec Jiří Dvořák. Natáčení dokumentárního pořadu tak bylo přerušeno.

Zatím nemám žádné informace, že se tam budeme vracet, protože tam je situace natolik šílená, že si tam nikdo netroufne, a myslím si, že by to v současné době byl rozsudek smrti,” dodal. Také doplnil, že je to aktuálně opravdu nebezpečná země. Jako na bílé na nás koukali jako na kořist. Do slumů jsme se vůbec neodvážili jet.”

Jiří Dvořák tak podle svých slov dlouho nikam nepojede. Myslím si, že teď pojedu nejdále tak do Benešova,” zavtipkoval se smíchem pro deník. Nejprve měl dokument natáčet herec Roman Zach, který v roce 2019 procestoval Indonésii. Nakonec si televizní producenti vybrali novou tvář. Každá řada cyklu Hledání ztracených časů počítá s novým průvodcem,” uvedla mluvčí ČT Karolína Blinková.

Celebrity - další články