Moc na vás myslím! Lucie Bílá natočila fanouškům dojemné video

2. března 2021·Celebrity·Barbora Pisingerová

Foto: Instagram / luciebila

Současná doba je těžká asi pro všechny, jednou z nejvíce postižených skupin jsou ale umělci a performeři. Zpěvačka Lucie Bílá (54) už rok nemůže koncertovat a kontakt s fanoušky jí velmi chybí. Aby své věrné ubezpečila, že je stále nosí ve svém srdci, natočila jim nyní krásnou videozdravici. 

Navzdory tomu, že už překročila padesátku, patří Lucie Bílá stále mezi ty nejkrásnější české zpěvačky. Může za to i její přirozený půvab – je sice tváří estetické kliniky a za tyto zákroky nikoho neodsuzuje, ona sama ale žádné “vylepšení” nikdy nepodstoupila. Na svůj věk je náležitě hrdá a vrásky bere jako součást života.

Zpěvačka je ale přece jenom noblesní dáma a tak si vždy hlídá, aby byla dobře oblečená a krásně nalíčená. Fanoušci měli dosud možnost ji spatřit téměř výhradně s make-upem a perfektně upravenou. Právě to se ale nyní rozhodla změnit.

V emotivním videu, ve kterém upřímně zdraví všechny své fanoušky a vzkazuje jim, že na ně moc myslí a moc se na ně těší, vystavila svou přirozenou tvář o něco víc na odiv, než je tomu jindy zvykem.

View this post on Instagram

A post shared by Lucie Bílá (@luciebila)

Zpěvačka natočila pro fanoušky krásné video.

“Mám velkou chuť vám říct, že na vás pořád myslím, že jsem pořád tady,” svěřila se zpěvačka na záběrech, které umístila na svůj instagramový profil. Zároveň uvedla, že se snaží zveřejňovat jenom hezké věci, protože těch negativních mají v životě všichni až dost.

“Teď jsem slyšela takovou krásnou a moudrou větu pana psychologa, který nám radí: dejte si mediální detox a hrajte doma se svojí rodinu Člověče, nezlob se. A proboha, nikoho nevyhazujte před domečkem. To se mi líbí,” poradila Bílá svým fanouškům.

View this post on Instagram

A post shared by Lucie Bílá (@luciebila)

Na tváři Lucie Bílé většinou není po vráskách ani stopy.

Zpěvačka ještě popsala, na čem v poslední době pracuje a ubezpečila své sledující, že se neustále snaží co nejvíc přizpůsobit novým podmínkám, aby si pro ně opět mohla připravit nové projekty. “Určitě bude dobře, přece neprší pořád. Nikdy neprší pořád,” vzkázala na závěr.

Celebrity - další články