Jasmina Alagič se vyfotila při kojení a naštvala matky: Je to divné, dítě potřebuje klid!

Slovenská moderátorka Jasmina Alagič nedávno neúmyslně rozvířila vášnivou debatu, když zveřejnila snímek, na němž kojí. Zatímco některé ženy oceňovaly její otevřenost, podle jiných potřebuje miminko při krmení hlavně klid.

Jasmina Alagič je na sociálních sítích poměrně aktivní a velmi otevřená. Právě to na ní řada fanoušků obdivuje, teď však podle některých z nich zašla až příliš daleko. “Jsem nejšťastnější, že můj syn bude vyrůstat tam, kde je štěstí, křik, hudba, tanec a emoce. A hlavně tam, kde je rodina vším,” napsala na svůj Instagram a připojila snímek, na kterém kojí svého syna Sanela.

 

Tím však strhla doslova lavinu. “Vážně nic ve zlém, ale musíte se fotit i při kojení? Je to divné,” myslí si například jeden komentující. “Jasmino, už to přeháníš. Pro tebe je to teď přirozené, ale pro spoustu lidí je to nechutné, jak sdílíš intimnosti. Děkuji za pochopení,” pustil se do novopečené maminky další. “Za kojení chválím… Neměl by ale chlapeček mít při jídle klid?” ptala se zase jedna z žen.

Mnoho lidí však moderátorce neváhalo přispěchat na pomoc a naopak ji za její otevřenost velmi pochválit. “Jasminko, ta fotka s malým, to mě zahřálo u srdce. Jsi úžasná máma, děláš osvětu zdravému pohledu na kojení a velkou službu matkám, které se stydí kojit na veřejnosti, i když jde o tu nejpřirozenější činnost. Užívej si tyto výjimečné dny a chvíle a dále rozdávej svou pozitivní energii prosím,” vzkázala pohnutá fanynka.

Galerie