Není všem dnům konec? Lucinka čeká, až za mnou bude moci utéct, vtipkoval Matuš

Zdálo se, že po zdravotním kolapsu školačky Lucinky (15) bude muset platonická láska mezi ní a zpěvákem Bohušem Matušem (45) skončit. Ten však teď přiznal, že zřejmě ještě není všem dnům konec. V rozhovoru pro deník Blesk totiž uvedl, že by za ním dívenka nejspíš ráda utekla a naznačil, že až se situace trochu uklidní, zřejmě se budou dále vídat.  

Pomyslnou ťafku do idylického přátelství mezi slavným zpěvákem a nadanou studentkou vnesly zdravotní potíže mladé dívky. “Něco špatného snědla a měla hodně nervů. Skončila v nemocnici na kapačkách. Už je doma, jen musí držet dietu a schovávat se před pozorností. Nechci jí dělat ostudu,” svěřil se zpěvák v rozhovoru deníku Blesk. A částečně za Lucinčiny problémy mohla zřejmě i velká mediální pozornost, která se na ni po boku muzikálové hvězdy snesla.

“Chtěla se mnou všude být a upozorňoval jsem ji na to, co může být. Rodiče samozřejmě nejsou spokojení, nejsou rádi, řekli jí, že se musí připravovat na konzervatoř a vypustit mě trochu z hlavy. Tak leží doma a čeká, až za mnou bude moci utéct,” uvedl s nadsázkou Bohuš Matuš.

On sám dostal příležitost vyučovat na stejné konzervatoři, kde se Lucinka chystá studovat, nabídku však kvůli pracovnímu vytížení musel odmítnout.

Galerie