Teď si budu dělat, co chci. Britney Spears se odmlčela od sociálních sítích, její selfíčka už nenajdete

18. září 2021·Celebrity·Barbora Turková

Britney Spears, ilustrační foto (Zdroj: Shutterstock)

Pro Britney Spears je tohle rok změn. Nejprve se po třinácti letech vzdal její otec jejího opatrovnictví, pak fanouškům oznámila, že se bude vdávat a teď přišla s další novinkou. Stahuje se ze sociálních sítích.

Kdo se od úterý chtěl podívat na instagramový profil Britney Spears, čekalo ho pořádné překvapení. Popová diva se po svých zásnubách stáhla do ústraní. To má možná spojitost s tím, že po třinácti letech už nad ní nebude bdít její otec Jamie Spears, ale bude se moci rozhodovat sama za sebe a užívat si svobodu.

Díky tomu mohla pohnout se svým životem.  V neděli oznámila, že se ona a její přítel Sam Ashgari budou brát. A v úterý čekal fanoušky další šok. “Čekala jsem třináct let a počítám se svou svobodou,” napsala na svůj profil na instagramu a následně účet smazala. To většinu překvapilo, protože zpěvačka sociální síť hojně využívala pro komunikaci s fanoušky.

Po letech se ale stáhla do ústraní. Jenže její příznivci se lekli, co se stalo a žádali vysvětlení. Přeci jen její život je jedna velká horská dráha a oni měli strach, aby se s ní něco nestalo. “Nebojte se, lidi, jen si dávám malou pauzičku od sociálních sítích, abych oslavila své zásnuby. Brzy se vrátím,” napsala poté na svůj twitter, který naštěstí nesmazala.

Celebrity - další články